SAUNA BECZKA

Stanowi nowoczesną alternatywę dla konwencjonalnych saun stacjonarnych i doskonale uzupełni przestrzeń ogrodową. W pełni gotowa do użytku, jest idealny wariant jak dla młodych tak i dla starszych osób, aby cieszyć się kąpielą. Różnorodność oferowanych przez nas saun beczek zaspokoi oczekiwania każdego.

Sauna beczka

FIŃSKI GONT BITUMICZNY

Katrili

Classic KL

Harvia – reprezentuje nowoczesny styl oraz gwarant jakości.

MOŻLIWE WARIANTY

SAUNA BECZKA 250

Sauna Beczka 280

SAUNA BECZKA 280

Sauna Beczka 330

SAUNA BECZKA 330

Sauna Beczka 330 wymiary

Sauna drewniana beczka

Chcą się Państwo poczuć jak w łaźni parowej we własnym ogrodzie? To możliwe za sprawą sauny zewnętrznej beczki. Wysoka temperatura i ciepła para skraplająca się na ciele pozwalają się odprężyć oraz zrelaksować jak jeszcze nigdy dotąd. Wielu z Was od tygodni przekłada upragniony pobyt w SPA ze względu na brak czasu. Często taki wyjazd wiąże się z daleką podróżą, co jest znacznym utrudnieniem w jego organizacji. Sauny ogrodowe beczki to doskonałe rozwiązanie dla zabieganych, którzy mają chwilę dla siebie jedynie wieczorami, po skończonym dniu pracy. Sauna w ogrodzie pozwoli rozluźnić się i na moment zapomnieć o problemach dnia codziennego. Dzięki niej nie będą Państwo musieli planować dalekich wyjazdów ani korzystać z saun publicznych, aby się zrelaksować. Zapewniamy, że sauna przydomowa beczka to miejsce, w którym przyjemnie spędzą Państwo większość czasu wolnego.

Sauna solo, we dwoje lub z przyjaciółmi

Sauny publiczne w sezonie zimowym pękają w szwach, co dla wielu osób nie jest zbyt komfortowe, a przecież udajemy się tam, żeby się zrelaksować. Sauna drewniana beczka może stanąć w Państwa ogrodzie, zapewniając jednocześnie pełną prywatność. Świetnie się sprawdzi w sytuacji, gdy potrzebujemy chwili relaksu w samotności lub jako miejsce, w którym spędzą Państwo romantyczny wieczór we dwoje. Sauna w kształcie beczki dzięki swoim rozmiarom może także stanowić strefę odpoczynku z przyjaciółmi, jako forma weekendowej rozrywki w towarzystwie. Wnętrze wykonane jest z termo drewna, które nie tylko pięknie się prezentuje, ale także zapewnia komfortowe oparcie dla ciała. Sauna fińska beczka przywiedzie Państwu na myśl skandynawskie klimaty, gdzie zażywanie kąpieli parowych jest codziennością. Sauna beczka to polecane rozwiązanie, a jej cena to równowartość kilku wyjazdów do SPA, dlatego z pewnością warto w nią zainwestować.

Sauna o najwyższej jakości

Sauna beczka, którą Państwu oferujemy, jest produktem składającym się z komponentów o najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych producentów. Dobrze przemyślana konstrukcja oraz trwałe materiały sprawiają, że sauna robi wrażenie na każdym, kto ją zobaczy. Wytrzymałość wszystkich jej komponentów sprawia, że sauna ogrodowa – beczka będzie Państwu służyć przez wiele lat. Dostępna jest w kilku wersjach i tym samym różnych cenach, dlatego wierzymy, że każdy znajdzie tę wymarzoną, spełniającą wszelkie oczekiwania. Nasze sauny ogrodowe beczki mają w swoich ogrodach nasi liczni klienci, którzy zapewniają, że jest ona w pełni warta swojej ceny. Wierzymy, że trafi także w Państwa gust.

Sauna beczka – idealna do ogrodu

Dla wielu osób ogród to ważna część całego domu i dużo uwagi poświęcają jego wystrojowi. Sauna, która wygląda jak beczka i tak też jest nazywana, dzięki swojemu wyjątkowemu designowi doskonale wpisuje się w każdą aranżację ogrodu. Zbudowana jest z drewna termicznego, a więc jest nie tylko trwała i odporna na temperaturę, ale także elegancka i stylowa. Sauna beczka typu zewnętrzna zaprojektowana jest w skandynawskim stylu. Widoczne słoje drewna będą doskonale współgrać z roślinnością w ogrodzie. Jej górna część pokryta jest fińskim gontem bitumicznym, który wykazuje się niewielkim ciężarem, a jednocześnie doskonale chroni saunęprzed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Wszystkie te elementy składają się na cenę sauny beczki, która zachwyca przy tym swoją jakością wykonania. Do jej zalet z pewnością należy także zaliczyć nietuzinkowy kształt, który przykuje uwagę wszystkich przechodniów. Kupując saunę beczkę, nazywaną także fińską, zyskają Państwo nie tylko możliwość relaksu w dowolnej chwili, ale również wyjątkową ozdobę każdego ogrodu. Wszystkie te aspekty, a dodatkowo atrakcyjna cena sprawiają, że sauna – określana jako drewniana czy ogrodowa – cieszy się ona ogromnym uznaniem wielu klientów. 

Funkcjonalna sauna beczka

Mimo że aspekt estetyczny przy wyborze sauny beczki, znanej też pod określeniem przydomowej, ma ogromne znaczenie, to uwagę należy także poświęcić jej funkcjonalności. Sauna zewnętrzna beczka dostępna jest w kilku wariantach i tym samym różnych cenach. Każdy model posiada swego rodzaju przedsionek i taras przed wejściem, czyli idealne miejsce na pozostawienie ubrań i butów. Sauny ogrodowe beczki mają w środku wygodne siedziska, które pozwalają na pełen relaks. Pomieszczą nawet kilka osób. Producent wyposażył także saunę beczkę w specjalny piec (opalany drewnem lub elektryczny), dzięki któremu uzyskujemy wysoką temperaturę wewnątrz. Te nowoczesne rozwiązania zapewniają najwyższy komfort i radość z użytkowania, na czym najbardziej zależy naszym klientom. Sauny oferujemy Państwu w czterech rozmiarach: o długości 250, 280, 330 i 400 cm, dzięki czemu można wybrać najbardziej odpowiadającą Państwa oczekiwaniom. Pragniemy dodać, że każda sauna w kształcie beczki posiada okna, co pozwala na delektowanie się widokami, szczególnie jeśli Państwa ogród znajduje się w malowniczej okolicy. Ich liczbę można wybrać indywidualnie w zależności od zapotrzebowań. Mogą to być okna panoramne z przodu lub z tyłu; pół okna z tylu albo tylko 2 okna kwadratowe. Sauna ma jednak o wiele więcej zalet – zachęcamy do złożenia zamówienia i przekonania się o nich na własnej skórze. Zapewniamy głębokie odprężenie oraz luksusowe przeżycia!

Sauna Beczka

Obejrzeć