SAUNA TARASOWA

Nazwa mówi sama za siebie – kompaktowa sauna tarasowa będzie wyglądała świetnie i zajmie niewiele miejsca na tarasie domu lub mieszkania. To świetna okazja, aby stworzyć własny kącik SPA. Różnorodność oferowanych przez nas saun tarasowych zaspokoi oczekiwania każdego.
Sauna Tarasowa

FIŃSKI GONT BITUMICZNY

Katrili

Classic KL

Harvia – reprezentuje nowoczesny styl oraz gwarant jakości.

Elektryczny piec harvia

MOŻLIWE WARIANTY

Sauna tarasowa

BEZ SZKŁA

Sauna Tarasowa Szklo z tylu

SZKŁO Z TYŁU

SZKŁO Z PRZODU

SZKŁO Z PRZODU I Z TYŁU

Sauny tarasowe

Aranżując przestrzeń przydomową zwykle skupiamy się na atrakcyjnej roślinności i wygodnych meblach wypoczynkowych, które pozwolą komfortowo spędzić czas na świeżym powietrzu. Jednak jeszcze większy relaks może zagwarantować zewnętrzna sauna ogrodowa pozwalająca stworzyć dla siebie i bliskich optymalne warunki do błogiego odpoczynku, bez konieczności opuszczania swojego domu i poszukiwania drogich krótkich wczasów w luksusowych ośrodkach SPA. Oferowana sauna ogrodowa to znakomita alternatywa dla tradycyjnej łaźni, która pozwala cieszyć się kąpielą niezależnie od pory roku. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami, wśród których z pewnością każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie.

Sauny tarasowe – odkryj najważniejsze zalety

Oferowane drewniane sauny ogrodowe na taras łączą w sobie wiele zalet. Przede wszystkim są niezwykle atrakcyjne wizualnie, dzięki czemu stanowią element dekoracyjny przestrzeni przydomowej. Wyróżniają się prostą i solidną konstrukcją wykonaną z najwyższej jakości drewna, a ich projekt inspirowany jest skandynawską architekturą. Elegancka bryła znakomicie wpisuje się w otwartą przestrzeń, a okrągły kształt sauny tarasowej ułatwia równomierną cyrkulację gorącego powietrza krążącego wewnątrz pomieszczenia. Ponadto wszystkie modele charakteryzują się doskonałą izolacyjnością przy bardzo wysokich temperaturach, a materiały użyte do produkcji są odporne na działanie wilgoci i pleśni. Dach pokryty jest wysokiej klasy fińskim gontem bitumicznym w kształcie plastra miodu. Dodatkową zaletą jest wyposażenie sauny na taras w przeszklenia, dzięki którym podczas relaksu można cieszyć się pięknym krajobrazem ogrodu, a także w niezawodne piece. Wewnątrz znajdują się wygodne ławeczki, które nie nagrzewają się zbyt szybko i idealnie dopełniają przestrzeń pomieszczenia.

Sauny tarasowe – Twoja prywatna strefa SPA w ogrodzie

Bardzo często w celu oderwania się od codziennych obowiązków poszukujemy ciekawych propozycji umożliwiających odpoczynek poza miastem. Jednak już dziś możesz w pełni zrelaksować się we własnym ogrodzie tworząc w niej prywatną strefę SPA w postaci sauny tarasowej. To idealne rozwiązanie, które z pewnością nie zrujnuje Twojego portfela, a jednocześnie stanie się znakomitym sposobem na odpoczynek dla całej rodziny. Korzystanie z sauny ogrodowej doskonale wpłynie na Twoje zdrowie i samopoczucie. Podwyższona temperatura panująca w jej wnętrzu działa niczym lekarstwo na wszelkie przeziębienia, a dodatkowo pozwala wzmocnić układ odpornościowy, pobudzić krążenie krwi i jednocześnie usunąć wszelkie toksyny z organizmu.

Sauna Tarasowa

Obejrzeć